Sağlık

Evde kilo vermenin kolay yolları

Zayıflamak mı istiyorsunuz? Evde kilo vermenin kolay yolları size yardımcı olacaktır! Denedikçe göreceksiniz ki zayıflamak, zannettiğiniz kadar zor değil. Evde, ekonomik yöntemlerle, küçük değişimlerle fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Hazırsanız, evde kilo vermenin kolay yolları ile hemen başlayalım!

Her yemekten önce su için

Yemekten önce ılık bir bardak su içmek, daha az yemenizi sağlar. Su içmek açlığınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Su içmenin faydalarından biri, iştah kesmesi ve tokluk vermesidir. Bu mucizeden yararlanın.

Soğuğun etkisiyle zayıflayın

Vücut biraz soğukta kaldığında, onu ısıtmak için çalışmaya başlar. Bu duruma termogenez denir ve kalori yakmaya başlarsınız. Soğuk su için, soğukta biraz yürüyüş yapın. Banyodan çıkmadan önce üzerinize soğuk su dökün.

Sadece yemeğe odaklanın

Evde kilo vermenin kolay yolları arasından en iyilerden biri, televizyon ve interneti yemekte kapatmaktır. Televizyon izlerken yemek alışkanlığınızdan kurtulun. Öğle ve akşam yemeklerinizi yerken, televizyona veya bilgisayar ekranına bakmayın, başka şeyle oyalanmayın.

Evde kilo vermenin kolay yolları

Erken uyuyun ve erken uyanın

Uyku, bedavadır ve kilo vermeye yardımcı olur. Uykunuzu ne kadar iyi alırsanız o derece dinç olur ve çikolata, tatlı gibi kötü yiyeceklere aldanmazsınız. Eğer çok geç yatıyor ve yeterli uyku uyuyamıyorsanız, kendinizi stresli ve yorgun hissedersiniz. Bu da yemek isteğinizi arttırır. Eğer dinlenmiş olarak uyanırsanız, daha iyi yiyecek seçimleri yaparsınız.

Her gün detoks suyu için

Detoks suyu mükemmeldir. Limon, nane, salatalık gibi alkali besinlerle yapılır. Saçlarınız, tırnaklarınız, bedeniniz, cildiniz ve tüm vücudunuz için su için! Sağlığınızı korurken, kilo vermenizi de kolaylaştıracaktır.

Dans ederek kilo verin

Dışarıda yürümek zorunda değilsiniz, evde dans ederek zayıflayabilirsiniz. Hatta 1 saat yürüyüş 300 kalori yakarken, 1 saat dans 500 kalori yakmaya yardımcı olur. Dans etmek stresi azaltarak kalori yakmanızı kolaylaştırır. Dans ederek eğlenin ve enerji harcayın.

Diğer Bağlantı :  Bilimsel olarak 20 kilo verme yöntemi

Evde kilo vermenin kolay yolları sizi hayalinize götürecektir.

Related posts

İdrar Yolu Enfeksiyonun Oluşumu ve Nedenleri ?

sozcoban

Sıcaktan yıpranan saçlara pratik bakım

sozcoban

Canan Karatay: Kırmızı et kilo verdirir, dinçleştirir

sozcoban

Leave a Comment


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673