Burdayız
Ana Sayfa > Genel > Forumları ve Yenilikler Hakkında

Forumları ve Yenilikler Hakkında

4whleer

Merhabalar hanımlar ;

Öncelikle daimi ziyaretçilerimizin bu sayfayı gördüklerinde şaşırmış olabileceklerini düşünerek, sitemizin portal kısmını ana adrese taşıdığımızı, ancak forumlarına da daha önce olduğu gibi dresinden ulaşılabildiğini belirtelim.

Aslında bir süredir aklımızda olan, hatta bir ara yapmayı denediğimiz ancak sonrasında eski düzene çevirdiğimiz yenilikleri artık hayata geçirmenin vakti geldi. Bunun içinde ilk olarak, Portal kısmını ana sayfasına taşımaya karar verdik.

Artık bu bölümde elimizden geldiği kadar hanımefendilerin günlük hayatta karşılaşabilecekleri olası problemlerin çözümlerinden tutun, sağlık, güzellik, moda, magazin ve tabii kadınların vazgeçilmezi olan alışveriş konularında içerik paylaşımlarında bulunmaya çalışacağız.

Takipçilerimizden ve forum üyelerimizden de, forumumuzda gösterdikleri canlılığı bu bölümde de göstermelerini rica ediyoruz.

Yeri gelmişken, bu bölüm ve forum kısmı hakkındaki düşünce, görüş, eleştiri ve elbette önerilerinizi de bu sayfadaki yorum bölümünden bize ulaştırırsanız, elimizden geldiği kadar taleplerinizi karşılaşamaya çalışacağız.

Bir Cevap Yazın

Top
Devamını oku:
Cildinize göre bakım önerileri

Cilt tipi bilinerek davranılması, cilt bakımı yapılırken önem arz eder. Bakımdan verimli sonuçlar alınabilmesi için cilt tipine uygun ürünlerle cilt...

Kapat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339