Burdayız
Ana Sayfa > Kültür & Sanat > Kilo derdi film oluyor

Kilo derdi film oluyor

166 kilodan 88 kiloya inen oyuncu Ethel Mulinas’ın, tiyatro oyunu haline getirilen hikayesi şimdi de bir sinema filmi oluyor.

Yeni sezon prömiyerini 22 Ekim’de gerçekleştiren Oyun ardı ardına İstanbul ve İzmir’de büyük ilgi görürken beyaz perdede komedi ve dramı buluşturacak bir sinema filmi teklifi aldı.

Kilo vermeyi sürdüren ve hayatı değişen oyuncu Ethel Mulinas başı kilolarla dertte olan kadınlara ilham veriyor. Hikayesini Murat İpek’in oyunlaştırdığı ve yönetmenliğini çiçek Dilligil’in üstlendiği “Yolculuğum” adlı oyun 14 Kasım’da Beşiktaş’ta Ezop Sahne’de yeniden sahnelenecek oyunun takvimi, 21 Kasım Ezop Sahne Besiktaş, 29 Kasım CKM A Salonu ve 1 Aralık Akasya AVM olmak üzere tüm hızıyla devam ediyor olacak.

Oyunun dekoru Apo Kaya’nın, ışık tasarımı Ayşe Sedef Ayter’in, kostüm tasarımı ise Hazal Bağcı’nın imzasını taşıyor. Oyunun müzikleri ise Bora Öztoprak’a ait.

Ethel Mulinas oyunda hayatını değiştirecek kararı verme anını, aşkı arayışını, kısacası varoluş hikayesini anlatıyor. Mulinas 80 kiloya düşerken sinema filmi için kilo vermeye devam edecek.

Diğer Bağlantı :  Saç Yağlanması Neden Olur ?

Bir Cevap Yazın

Top
Devamını oku:
Günlük vajinal akıntı normal mi?

Vajinal akıntı genellikle kadınları endişelendiren bir durumdur. Peki günlük vajinal akıntı normal mi? Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu vajinal akıntı hakkında bilgi verdi. Çoğu...

Kapat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/kadinvak/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339